Chcete mě? Ještě?

24. august 2013 at 23:23 | darken |  Čarodějnice
Rozhodla jsem se vrátit. Přemýšlím o tom poslední týden. Vlastně ještě před půl hodinou jsem byla pevně rozhodnutá, že element vedení blogu a psaní fanfiction a celý ten svět kolem toho mi v mém život nenahraditelně chybí. Ale zvládnu tomu dávat to co dřív? (Určitě ano, pokud si pamatujete kecy o regulování ztrátových časů z jednoho minulého postu, tak no... nedaří se, tak proč ten promrhaný čas nevěnovat blogu?)

Bože můj, je to už přes sedm let, co jsem s tím začala, přece s tím jen tak neskončím?
Přes fanfiction jsem objevila něco, pro co jsem se dokázala skutečně nadchnout. Seznámila se s dvěma skvělýma kamarádkama Ice a sigam. Virtuálně se setkala se poustou skvělých lidí, ať už jsem četla jejich povídky, nebo komentovala jen články či se sekávala puze v komentářích (nebo dokonce oni četli moje povídky). Byl to i tak trochu únik od reality. Možná jsem přece jen člověk, který realitu moc dobře nezvládá.

Jaká je vůbec moje nynější realita? Škola (hm... měla bych začít pracovat na bakalářce... Ále, dej pokoj, mám na to ještě celej třeťák!), práce (kdyby jenom jedna!), přítel - ano! Již téměř druhým rokem sdílím svůj život s mužem (hm... tak to je teda hodně nadnesený výraz). A koníčky, samozřejmě mám taky nějaké koníčky (a kamarády, těch ovšem - jako snad vždycky - moc není).

A stagnace. Všechno to tak nějak stagnuje. Je to takový malý zaprděný rybníček, ve kterém se honím ze školy do práce, z práce na nákup, z nákupu domů, uvařit něco, abychom s logaritmem (jak vtipně - alespoň dle mě - přezdil jeden můj kolega mého přítele) měli co jíst a následně se s ním pohádat, proč aspoň jednou (jedinkrát!) mi není schopen s něčím (zatraceně!) pomoct. Už jsem z toho tak unavená, o prázninách si má člověk přeci odpočinout, ne?

A dovolená. Byla jsem v Benátkách. Poprvé let, poprvé moře, poprvé Biennale, poprvé nějaká pořádná dovolená. (Musím sem postnout nějaké fotky!)

Dost o tom nepodstatném. Mluvme o tom důležitém - o Vás!

Mám malý návrh, nebudeme si sice dělat nějaké iluze o tom, že sem někdo ještě chodí, obvzlášt po tom, co jsem blog sama prohlásila za mrtvý, ale... Třeba někdo? Aspoň někdo malinký? (Ne?) Každopádně mám chuť se pustit opět do psaní. (Opět jsem si řekla, že to všechno přece dokončím!) A říkala jsem si, že to udělám malinko interaktivní. Připravila jsem si tedy takovou malinkou anketu z větných celků, které mne dnes náhodně napadly (Múza se probudila) v souvislosti s mými povídkami, HP, nebo jen tak obecně... A chtěla bych po vás, abyste mi zahlasovali, který z nich by se podle vás měl objevit v první mnou zveřejněné povídce (ať už nové nebo pokračování/kapitola staré - jaké, to už je na mně, ale můžete si samozřejmě přát :)). Anketu nechám běžet dostatečně dlouho, než se mi podaří blog aspoň trošek nastartovat (doufám, že se mi to podaří). A abyste se mezitím nenudili, budu to tu zaplavovat svými kecy. Možná uveřejním nějaké své drabble z DMD 2013 (ano, můj třetí DMD a třetí DMD piknik - bohužel si tam stále připadám značně jako ufon...).

A ještě jednu věc na Vás mám - chci se kamarádit! Chci se seznámit s novými lidmi. Fakt to potřebuju. :o) A co vy? Myslíte si, že máte málo kamarádů nebo jednoduše, že kamarádů není nikdy dost? Nebo na vás Vaši kamarádi nemají tolik času, kolik byste si přáli? Nebo jste chodili na můj blog/já na Váš a chcete mě poznat? Pohybujete se někdy v Praze? Dejte vědět! Nebo si chcete psát? Dejte vědět! Nebo komunikovat přes FB či twitter? No, myslím, že už víte, co dělat. :) Asi tak, ráda bych poznala aspoň nějaké věrné, kteří třeba na můj blog ještě jednou za půl roku kouknou. :)

A slíbené fragmenty:

  1. Malfoyovi se z toho zas tak dobře nedostali. Samozřejmě to mohlo pro ně dopadnout mnohem hůř. Ale víte co, jsou to Malfoyovi, u těch člověk vždycky tak trochu čeká, že se nějakým zázrakem dostanou na piedestal. A to se nestalo. Ne, to tedy rozhodně ne.
  2. Velké pomalé kapky se líně mísily se zvukem taneční hudby. Na oknech se spojovaly s neonovým světlem a stékaly po něm až na parapet. A pak o ně někdo típl cigaretu.
  3. "No to snad nemyslíš vážně? Myslíš, Draco, že ti to budu tolerovat, tahle tvoje konstatní ignorace mě fakt vytáčí!"
  4. Mohlo by být hůř. Mohlo. Dokud jsou děvky a chlast, tak vždycky může být hůř. Třeba, že dojdou děvky. Nebo chlast. Nebo dokonce obojí.
  5. Scorpius se váhavě posadil na pohodlně vypadající gauč (nebo to byla pohovka?) a prohlédl si toho člověka. Najednou z toho neměl vůbec dobrý pocit.
Prosím všechny, kteří dočetli až se, aby o sobě dali vědět v komentářích. Děkuji. :)

P.S. Taky už si vůbec nepamatujete, o čem mé povídky jsou? Tak šup, dohánět! Ja taky pilně doháním a rvu si vlasy, že jsem ztratila velkou část svéh back-upu.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Který fragment byste chtěli, aby se objevil v první "větší" povídce?

No. 1 50% (2)
No. 2 50% (2)
No. 3 0% (0)
No. 4 0% (0)
No. 5 0% (0)

Comments

1 cihlinka cihlinka | 8. september 2013 at 0:24 | React

Ahoj: ) Skoro tomu nemůžu uvěřit, že je tady nový článek... Po roce jsem sem z nostalgie klikla: ) Tvoje povídky jsem četla (a žrala), takže mi dělá radost, že chceš zase začít... Hrozně mi chybí nějaké temné a rozervané Drarry: )
Kamarádky mám, ale žádnou, co by měla ráda fanfiction (a Draca) ; ) Minimálně bych s tebou hrozně ráda mluvila o fanfiction z autorského hlediska, protože fanfiction je téma mojí bakalářky: ) Tak se mi ozvi, nechám tu svůj mail.
Ať žijí comebacky: )

2 cihlinka cihlinka | 8. september 2013 at 0:25 | React

[1]: Ehm... Ještě přiložím e-mail: cihlinkaa@seznam.cz

3 darken darken | 18. november 2013 at 13:46 | React

Ehm. Comeback... Ehm. Ehm. Ale mail ti napíšu. :)

4 Lorraine Lorraine | Email | Web | 25. july 2015 at 18:22 | React

Ahoj,
rozhodla jsem se znovu oživit blog o femslashi, na který jsi kdysi přispívala. Pokud bys měla zájem se znovu zapojit do tvorby blogu, byla bych ráda. Podrobnosti najdeš v nejnovějším článku na blogu (odkaz výš). Díky a omlouvám se, že to píši sem, nenašla jsem tvůj e-mail. Měj se hezky, Lorraine.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama