March 2012

Milé děti...

3. march 2012 at 21:53 | darken
Milé děti,

vím, že to v posledním měsíci vypadalo, že bych se mohla vrátit a valit Vám šrouby do hlavy dál, ale opak je pravdou! Můj blogový život jde do Háje (pro mě za mě třeba do Letňan, že) a to dobrovolně (nedostatek komplexů k vypisování), nedobrovolně (nedostatek času), ale hlavně vesmírně!
Ano, vesmír (nebo jen moje hlava děravá?) mi nebyl nakloněn, z čehož vzešlo to, že nemám na co navazovat. S výrazem kajícníka se přiznávám, že jsem "ztratila" velkou část své tvorby (lépe řečeno vše, co nemám na blogu). Básničky, povídky, slash, glosy, náčrty dalších kapitol... Prostě všechno! VŠECHNO!!!
Vždy, když jsem totiž zálohovala data před reinstalací OS, zálohovala jsem část dat (mezi nimi i celý svůj blogový život) do své skvělé mptrojky (a samozřejmě tu zálohu poté vymazala, abych mohla svůj miloaný přehrávač naplnit hudebninami, jejichž poslech je na podřezání (slovy mého kolegy). Ale teď... jsem to jaksi neudělala... Hups...
Je mi z toho trochu smutno, je to jakoby zmizela část mého života, rozumíte... Ale zároveň si říkám, že je možná čas jít dál, mám už jiné koníčky, mám školu, práci, přítele, od sedmi do sedmi jsem v jednom kole, zastavila jsem se až teď a to v oku hurikánu...
Inu, milé děti, prostě můj blog bude asi už jen archivem, pokud nepřijdou Anonymous a nestrhnou nám internet. ;) (Ne beze srandy, Act against ACTA!) A já stejně vím, že to beze mě přežijete. Tak pššššt! (A hlavně to neříkejte Ice!)

Radši odejděte z dosahu veškerých žiletek, pilulek, střelných zbraní a mostů a pusťte si Interpol. :-)