July 2011

VIII. Harry

20. july 2011 at 15:50 | darken |  Stíny života
I know It's been a while... Enjoy and leave a comment. :)

VIII. Harry

Yeah, suck it...Parte

19. july 2011 at 22:01 | darken |  Básničky
Když se vám stane, že jdete kolem starého několikapatrového továrního komplexu a začnete přemýšlet o tom, jestli - kdybyste z něj skočili - dopadnete do škarpy, na trávník nebo na chodník, po případě, jaký úhel zvolit, abyste dopadli na ten chodník, a kam byste dopadli, kdybyste se na to rozběhli a co když byste dopadli jenom na nohy, jaká šance by byla, že vás to zabije, tak vás po tomto řetězci myšlenek zákonitě také napadne, že tady něco není tak úplně v pořádku. Ale klid, to jsou jen takové technické úvahy asi zhruba stejné podstaty, jako když jsem o víkendu jedla meloun a přemýšlela o tom, jestli bylo melounům šlechtěním přidáno na objemu, nebo se ubralo semínek a nebo obojí.

No, dnes jsem v mimořádně mrzuté náladě, což má za příčinu především to, že jsme s kamarádkou už měly najitý byt v Praze (jo, na vejšku jdu do Prahy), jenže nám ho dnes makléř odmítl, protože tam majitel chce nějakou pěknou rodinku a ne čtyři studentky. A taky to, že mám v současné době ve svém vlastnictví na mé poměry docela dost peněz, které bych nejraději utratila za letenku do nějaké exotické země a měsíční pobyt tam, ale nemůžu, protože musím šetřit, abych měla na tu Prahy (když jsem si ji vydupala, tak si ji taky budu platit). Hm... a možná má na mé náladě i podíl ta nesnesitelná bolest zubů. (Vážně, nenašel by se někdo, komu by udělalo radost vysklít mi pravou dolní polovinu obličeje? Zjistila jsem, že jsem moc srab na to, abych to udělala sama, ale ty čelisti vážně bolí.)

Svět je tak zlej, fakt, že je. A když jsem šla dneska z práce, tak nebyly ani žádný světlušky, který by mě rozptýlily, vážně, obvykle jich je jak nas*áno, ale kde jsou, když je člověk potřebuje?

Tak jedna starší básnička, jsem moc líná přepisovat ty novější (a těch stejně není moc, když je člověk dvanáct hodin v práci, tak ho přejde chuť skládat rýmy).

Parte

Zemřela jsem. Litujte mě.
Nezbyla ni kapka ve mně
životní síly.
Rozprodejte mě
na náhradní díly.

Shining

5. july 2011 at 16:04 | darken |  A co ještě kromě deště...
Ahoj! Ahoj! Ahoj!
Změnila jsem lay-out, líbí? Inspirací mi byl seriál Queer as folk (americká verze) a jeho ústřední pár Brian s Justinem. (Justinovi v něm Debbie říká Sunshine. ;))
Do menu jsem vložila tři písničky ze soundtracku plus jednu od Toma Feltona, protože jsem si ji prostě nemohla odpustit, a nějaké duhové známky.
Původně jsem chtěla udělat lay jenom s Brianem (protože to je prostě bůh, že) a se scénou z pilotního dílu, kde se Brian mrkne do zrcadla a prohodí: "I'd fuck you", jenomže jsem nenašla žádný schopný obrázek, takže asi tak (ještě nejsem příliš zdatný fotošopák :-/).