June 2011

Z neživota

28. june 2011 at 17:10 | darken |  Jiné temnosti
Začínám po dlohé době na novo, s čistým svědomím. Za nic se nebudu omlouvat, protože mně se tady taky nikdo neomluvá, za to, že nenapsal komentář, tak proč bych se já měla omlouvat za to, že jsem nenapsala článek, že? *ir* Zkrátka a dobře popojedem. :)

Odmaturovala jsem, gratulujte mi. xxx A nechci se vytahovat (ono to taky nic moc k vytahování není), ale ze všech pěti předmětů za jedna. A ještě mi můžete gratulovat k tomu, že jsem dostala na vysvědčení svoji první a poslední čtyřku (z programování, jak překvapivé, že... Ale když ono to vážně nešlo, za tenhle půlrok, když jsem tam ůbec přišla, koukala jsem se na videa Simon's Cat nebo tutoriály na lakování nehtů. xD). Ale že bych měla volno, to mi vůbec nepřijde. Ta brigáda, pořád někde lítám... A včera i dnes jsme malovali. Byla jsem (a už zase jsem) zelená úplně všude, i smrkala jsem barvu. Pro dnešek jsem zatím skončila, čekám, až uschne chodba, abych se mohla dostat ze svého pokoje. :) Jinak se mi opět nepodařilo namíchat uspokojující odstín zelené, na pět litrů základovky padl litr pigmentu a stejně z toho mám takovou pastelově mátovou. Příště to zkusím půl na půl nebo vážně nevím.

Poslouchala jsem během toho: Metallica, Placebo, Muse. Teď poslouchám Norah Jones. A večer jsem původně měla jít s kamarádkama na sešlost, ale vůbec se mi nechce, jsem zlámaná, zelená, ulepená, unavená, ale v překvapivě celkem dobré náladě. Asi si spíš jenom pustím pracně stahované Nightmare before Christmas (mmch., neznáte někdo nějaký dobrý film na způsob Van Helsinga?) a budu motat něco z korálků. A konečně se dostávám k jádru jack russell teriéra. Říkala jsem, že zveřením soji maturitní práci z výtvarné výchovy, tak tady tedy je. (Mmch., ta zelená jsem já.)

Více fotek - zde.
A udělám si reklamu, profil, na kterém prodávám své šperky - zde. Ta první modrá souprava je stále volná. :)


Nadpis není

10. june 2011 at 23:40 | darken |  Čarodějnice
Práce je sviňa.
Hawk.

Správná životospráva

2. june 2011 at 7:03 | darken |  Harry Potter fan - slash
Takže dneska jsem pořádně nakopla svého psa. Asi ho to fakt bolelo. Na mou obhajobu - mě taky bolelo, když jsem o něj zakopla a rozbila si držku na asfaltu.

Pokouším se dostat do psacího moodu, ale moc mi to nejde. Jsem tak maximálně ve šperkařském a TBBT moodu. A musím říct, že ačkoliv mnoho seriálů s přibývajícími sériemi upadá, The Big Bang Theory si drží velmi vysoký standart.

Jo, a říkám si, že už by to chtělo nějakou hodně dobrou zprávu. Poslední dobou přicházejí jenom ty špatné. Co pro mě máte vy?

Jedno drabble z DMD. Už nevím, jaké bylo zadávané téma.

Edit 020611: Už docela dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, že moje veškerá psaná tvorba za nic nestojí a chtěla jsem s tím skončit a všechno to symbolicky, metaforicky spláchnout do záchodu, ale před chvílí jsem se pokoušela začíst do "anonymní" slashové povídky, která mi po dvou odstavcích přišla neúnosně hloupá, tak jsem sjela pod kapitolu a tam hromada pochvalných komentářů. Hned poté se mi to samé stalo s další povídkou. Tak jsem si řekla, že budu psát už jen na truc těmhle volovinám bez jakéhokoliv logického a zajímavého příběhu. Hawk. Čekejte moji plnou aktivitu.

Žánr: humor
Postavy: Draco Malfoy, Harry Potter
Časové upřesnění: kdysi dávno
Přístupnost: 12+


Správná životospráva