For seeing that death came through man

20. april 2011 at 20:31 | darken |  Čarodějnice
Jsem totálně grogy. Úplně, naprosto, jsem líná i se jen zvednout a dát si sprchu. A je mi trochu zima, ale že bych udělala ty dva kroky k šatníku a vzala si aspoň ponožky? Pff...


Jsem celá upocená, upatlaná, ve vlasech mám kečup a mám obrovskou chuť rozdělat tu studentskou pečeť, která vedle mě leží na stole. Ale víte co? I na to jsem moc líná!


A jím mrkev, která naprosto nechutná jako mrkev, leda snad tak vypadá, že. Říkám si, jestli to v 'balíkárně mrkví' nespletli a zrovna do toho balení, které koupila moje máma, nedali nějakou umakartovou. :-/ A piju trošek vystydlé kafé ala já (tři v jednom, mlíko, skořice).

No, abych to všechno nějak vysvětlila - dnes jsme se svojí třídou fotili tablo. Myslím si, že to je snad všude stejné, maturanti se prostě vystavují do výloh. A - přeskočím-li ty dny hádání, dohadování, nadávek a urážek - my si jako téma našeho tabla vybrali nájemné vraždy. Že my - nevinní studenti - budeme oběti - rozličně pomordovaní po gymplu, naše třídní bude nájemný vrah a ředitel zadavatel vražd.

Samozřejmě, že se to všechno nakonec aspoň trochu zhatilo. Začalo to tím, že v tento náš den, na který jsme měli dojednaného fotografa, nebyl ředitel ve škole. Poté to pokračovalo tím, že řada lidí se tak nějak nedržela tématu a vymyslela si způsoby 'vražd' velmi kuriózní a to tak, že... si někdo 'podřezal žíly' nebo 'nechal se uškrtit školním kostlivcem'... A teď mi řekněte, jak by naše třídní dovedla přemluvit kostlivce, aby někoho uškrtil, nebo žiletky podřezat někomu žíly? Leda že by toho studenta tak unudila na semináři zeměpisu, že by to už psychicky neunesl. No, ale třídní máme vyfocenou jako námezdního zabijáka, takže ty vraždy, sebevraždy a vrahové asi nebudou dohromady moc k pochopení... :-/

Hm... Samo o sobě by mě to asi moc nebralo, ale co se mě osobně celkem týkalo, bylo to, že jsem měla seminář z výtvarky. Vzhledem k tomu, že jsme z ní ale psali, jsme byli domluvení, že nám dají vědět, až budeme na řadě, abychom se zbytečně neulévali (já z výtvarky maturuju, takže o ní nerada přicházím, cokoliv jiného, prosím, ale výtvarku mi neberte). Dopadlo to tak, že nás těsně potom, co jsme si napsali písemku, vytáhli, ale my jsme čekali půl hodiny jako blbečci, než jsme se s kamarádkou rozhodli jít zpět na seminář. Kde byla učitelka samozřejmě naštvaná, že ji furt rušíme. No, a aby toho nebylo dost, tak jsme se na řadu nedostali ani po skončení výtvarky.

Poněvadž a pročež všichni spěchali. Jak taky jinak, že. Takže já jsem byla vyfocena až poslední. (!!!) Někdo to být musel. *ir* A to - prosím pěkně - až o půl šesté. (!!!) (!!!) Byla jsem celá otrávená, znuděná, zlámaná... A jako následek sedání na školní zábradlí jsem byla v roztržené sukni (která byla ještě k tomu nová *mlátí se hlavou do zdi*).

Abych to trochu zkrátila a konečně vysvětlila ten kečup, na který jste jistě všichni nehorázně zvědaví. Já se totiž nechala přejet autem (a kdo to auto řídil - zda třídní-zabiják či nevinná oběť mých sebevražedných tendencí - je už asi fuk). Díky prozřetelnosti si někdo na školní dvůr celkem šikovně zaparkoval auto, takže jsem se mu flákla pod kola (celá v bílém - to aby byl potřebný kontrast) a spolužák mě opatlal kučupem tak, že se kolemjdoucí zastavovali a civěli. A vzhledem k tomu, že se moje 'chvilka slávy' trochu protáhla, fotograf musel vysvětlovat, že 'to je zcela dobrovolně' a 'rozejděte se, tady není nic k vidění'. :D

A než jsem se dobelhala domů... Uch. Mám toho fakt plný conversky. No, že bych se ještě na chvíli flákla před televizi s nohama nahoru? To zní docela dobře.

P.S. Zobrazuje se Vám nový lay?
P.P.S. Co Vaše minulá/budoucí/nepříjemně přítomná maturita?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 hanichka hanichka | Web | 20. april 2011 at 21:22 | React

Nový lay zobrazuje a líbí :)
Jaktože maturuješ z výtvarky? To se před tebou klaním, že na to máš odvahu, lidi si obvykle dávají to povinné maximum a konec. Jinak, já maturuju až za rok a mám strach už teď. Ale miláček začátkem května a z toho jsem pomalu vypsychlejší než on.
A tablo - skvělej nápad ;)

2 darken darken | 23. april 2011 at 20:22 | React

Hani, mně to asi ještě ani nedošlo, jinak bych se klepala hrůzou jako ratlík. Jak já se to všechno stihnu naučit?! Přijde mi, že pořád nic neumím! Pomoc!!! :D

3 cihlinka cihlinka | 24. april 2011 at 22:36 | React

Lay je hezkej... Ale čekala sem Buzze Rakeťáka: D
Maturita na nic! Pořád nic neumim a pořád čumim do počítače...

4 darken darken | 17. may 2011 at 18:08 | React

Cihli, no jo, to by bylo taky dobrý. :)A takovej pocit jsem měla taky a nakonec jsem měla docela štěstí na otázky, takže to, co jsem nevěděla, bylo pak šumák. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama