April 2011

A kdo je...

25. april 2011 at 17:41 | darken |  Harry Potter fan - slash
Musím Vám nutně něco říct. Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, ale naprosto nikdy si nestahujte a nepokoušejte se poslouchat audioknihy Harryho Pottera.

!!!

NIKDY!!!

Leda byste chtěli zažít pořádný kulturní šok. Tak za á, proč proboha čtou některá jména počeštěně? A tím myslím třeba to, že Harry je skutečně [hary] a než mi došlo, že [justin] je vlastně Justin... !!! A když už, tak si aspoň nepouštějte Tajemnou komnatu od pana Zedníčka. Leda byste chtěli radikálně změnit svoji představu o Dracu Malfoyovi. S tím, že to ve skutečnosti je tmavovlasý, olivově opálený spoluobčan, odmítající pracovat (neboli cikán, pro ty méně chápavé). A nebo lempl opírající se o lopatu, to v případě prvního dílu v podání pana Lábuse. Oh, god!

Uch. Vážně jsem tohle musela někam napsat, ta šílená frustrace!!! Vidíte, až z toho musím používat i blogácký smajlíky!

No, abych Vám sem dala i něco smysluplného, přidávám jedno drabble z DMD.

Žánr: humor
Postavy: Draco Malfoy, Narcissa Malfoy
Časové upřesnění: před Bradadavicemi
Přístupnost: bez omezení


A kdo je...


For seeing that death came through man

20. april 2011 at 20:31 | darken |  Čarodějnice
Jsem totálně grogy. Úplně, naprosto, jsem líná i se jen zvednout a dát si sprchu. A je mi trochu zima, ale že bych udělala ty dva kroky k šatníku a vzala si aspoň ponožky? Pff...


Jsem celá upocená, upatlaná, ve vlasech mám kečup a mám obrovskou chuť rozdělat tu studentskou pečeť, která vedle mě leží na stole. Ale víte co? I na to jsem moc líná!


Do nekonečna a ještě dál!

17. april 2011 at 9:28 | darken |  A co ještě kromě deště...
Tak po nějaké době nový vzhled, sice se mi ten, co tu byl předtím, moc líbil, ale život jde dál. :) (A poslední dobou až nepříjemně rychle.)
Tento je takový... vesmírný. A trochu užší.
A pokud se Vám zdá ta raketka s tím králíkem (nebo co to je) trochu ohlodaná, tak je to tím, že ještě neumím pořádně vyřezávat věci z pozadí. :( Ale není to tak hrozné, jenom ty plameny šlehající raketě od zadku jsou dost jeté.

Obrázky:

SpaceshipSchemes by Hannakin
Space by Koekje

Písnička:

Red Dwarf ThemeNo nic, já se půjdu učit. Za měsíc touhle dobou už budu po první části maturity, takže víte co (zatím nic neumím... a čas se krátí... :-/). A ta slibovaná aktivita? Až za milion komentářů! :D

Lumos

14. april 2011 at 21:28 | darken |  Harry Potter fan - het
Slibuji, že o víkendu přidám něco pořádného. Zatím drabble z DMD na téma Světlo.

Žánr: humor
Postavy: Harry Potter
Časové upřesnění: během Bradadavic
Přístupnost: bez omezení

Lumos!

Sto let

9. april 2011 at 7:44 | darken |  Fanfiction - ostatní - het
Myslím, že jsem se nikde nezmínila, že se účastním DMD, ale tak se zmiňuji. A zároveň přidávám jedno z drabblat.

Fandom: Šípková Růženka
Žánr: humor
Postavy: princezna, princ
Časové upřesnění: není důležité
Přístupnost: bez omezení


Sto let


V zimě nasněžilo, na jaře roztálo

1. april 2011 at 19:05 | darken |  Fotky
No, zatímco čekám, až mi zabere ten ibubrofen, dám Vám sem nějaké fotky. Nevím, co totiž jiného dělat. Tak šíleně mě bolí hlava, že jen poslouchat klavírní hudbu ztlumenou na minimum je utrpení. A toho sousedovic čokla bych nejradši zastřelila, věřte mi.

Nachytal Vás někdo dneska? Musím uznat, že adminkám Daily Slashe se povedl velmi vydařený kousek. Čuměla jsem ráno jako blázen. Jinak se žádný kdovíjaký aprílový žertík nekonal. Snad jen jsme se třídou napálili našeho češtináře, když jsme se, než přišel na hodinu, všichni namačkali na tu stěnu, kde jsou dveře a třída vypadala jako prázdná. Myslím, že si nikdo skutečně nemyslel, že nám na to skočí, ale skočil. Bohužel mu to ale nepřipadalo tak vtipné jako nám, měl asi špatný den.

Mně se povedl jen jeden kousek a nevím, zda se dá počítat jako apríl, jelikož tomu doytčnému, ze kterého jsem si vystřelila, jsem se neobtěžovala oznamovat, že to byl vtip. Omylem jsem si totiž dnes odpoledne (namísto Googleu Chrome) zapla Mozzilu (sic používám jen ten výše zmíněný prohlížeč, ale mám nainstalovány snad všechny známější) a koukala jsem, že mi tam něco najíždí. Byl to Facebook a co to nevidím! Přihlášený byl můj mladší bratr (který se mi, když ho máma vyhodí od počítače, vloupá na ten můj, což jsem si myslela, že jsem si pojistila tím, že se při přerušení úsporného režimu musí zadávat heslo - ale jak jsem zjistila, tak to moc dobře nefunguje, buď někde vykoumal moje heslo nebo to stíhá ještě než mi noťásek usne)! Vážně mě už s tím vším nabouráváním do mého soukromí štve, tak jsem dostala ďábelský plán. Změnila jsem mu pohlaví, sexuální preferenci, bydliště, rodné město, jako profilovku jsem mu dala obrázek velmi přesvědčivého transexuála a hodila mu na zeď fotku velmi roztomilého králíčka - s dodatkem, že prostě miluju králíčky. Milý bratříček o chvíli později už měnil co se dalo zpět a napsal si status, že mu snad někdo hacknul FB. :D :D

No, díky úžasné vlastnosti Mozzily Firefox - automatickému ukládání hesel - si teď může 'braček' ještě něco zkoušet. (Pkus si změním heslo a zmenším čas do náběhu úsporného režimu či spánku.

A teď již ty slibované fotky.


VII. Draco

1. april 2011 at 15:48 | darken |  Stíny života
Aprílová aktualizace. :-) A přísahám, že v tom článku je další kapitola (a ne šimpanz oblečený ve dvou smokinzích). Vážně. Není to apríl, věřte mi.
A doufám, že tam nebudou překlepy a hloupé chyby (chytré chyby - to by byla jiná, ty mají moje permiso). Komentáře? Že se ptáte!


VII. Draco

Come carpe diem baby...