November 2010

Must be the season of the witch...

30. november 2010 at 21:25 | darken |  Čarodějnice
Co mě nejvíce fascinuje na zimě?
...
...
...
To, co mě nejvíce fascinuje na zimě nejsou kupodivu zasněžené stráně třpytící se v odpoledním slunci ani sůl kreslící obrazce na mých botách ani obláčky páry srážející se před ústy a dokonce ani padající vločky ve světle veřejného osvětlení. Kdepak, co Vás nemá! Jsou to důchodci vyhrnující sníh ve všech ranních i nočních hodinách. 

Unforgiven

19. november 2010 at 21:46 | darken |  Čarodějnice
Nó... Tak mě u Ice velmi zaujal jeden řetězák. A neříkám, že bych zrovna teď neměla co dělat lepšího, ale láká mě si ho udělat.

*Vyber si zpěváka/skupinu.
*Odpovídej pouze názvy jejich písní.
*Předej to dál.

A já si velmi překvapivě vybírám... Metallicu... Jo, já vím, není to zrovna jedna z mých tradičních oblíbených kapel, ale mám ji ráda. 


Inner Vision

17. november 2010 at 18:41 | darken |  Čarodějnice
Tak jakpak se všichni máte? Já se mám blbě. (No jo no, není každý den posvícení... A někdy není ani každý měsíc...) A co bych to nenapsala, tím, že se to napíše, to nebude více pravda. Všechno mě štve, nic mě nebaví, nedokážu se těšit ani na Harryho Pottera, připadám si jako chodící třaskavina, která jen jen vybuchnout... (A nebo se rozrečet.) Co bych o tom povídala, každý má svých problémů dost... 

Tenhle příspěvek je taková malá reakce na jednu 'označovačku' na Facebooku. V ní šlo o to, co vybere 'náhodný výběr' přehrávače za prvních 15 písniček. Ice mě označila a já si to zkusila, jenže se mi výsledek nechce dávat na FB a 'otravovat' s tím jiné lidi (máte jich označit 15), navíc se mnou dneska Faceb-o-o-k stejně nějak odmítá spolupracovat. Tak to dám sem. 
Nó, jinak mně ten náhodný výběr z mé veškeré muziky strašně chytil. x) 

Tak jo, playlist, který mi vybral můj přehrávač:

System of a down - Inner Vision
Alpinestars feat. Brian Molko - Carbon Kid
Placebo - Burger Queen
Nirvana - School
Placebo - Space Monkey
Karel Plíhal - Když na pavouka sedne blues
X-Ray Dog - Ninth Ring Of Hell
Nirvana - Don't want It All
The Vitamin String Quartet - No One Knows
Death Cab For Cutie - Amputations
Metallica - Sad but True
Pete Doherty - Killamangiro
Horkýže Slíže - Jennifer
Green Day - I was There
Kasabian - Under dog

Nu, myslím, že mi to mohl zmixovat i hůř. :-)

Až ti bude nejhůř...

6. november 2010 at 20:01 | darken |  Citáty
Mnoho ztroskotanců volá o pomoc proti větru.
-Gilbert Pierre Cesbron-

Dnes jsem po dlouhé době měla docela dobrou náladu. Dobrou náladu, o které jsem si sama sobě nemusela nalhávat, že je vážně dobrá, a nemusela ji předstírat. Takovou tu smutně dobrou náladu, kdy za okny prší, vy máte před sebou spoustu starostí, jste trochu unavení a víte, že to hezké, co odešlo, už se nevrátí. Ale že třeba přijde zas něco nového - a i kdyby nepřišlo, pořád toho dost zbývá. Teď navečer jsem si projížděla stránku citáty.net... Citáty dokáží oslovit. 
V sekci Citáty čtenářů jsem objevila takový kec od autora skrytého pod přezdívkou Fido57: Až ti bude nejhůř, obrať se k fialové krávě a ona ti dá čokoládu. A tak mně napadlo, že Fido má asi zkušenosti s mnohými smutky a naučil se je brát s humorem. A nebo prostě jen prázdně plácá, ale má to vtip. 
No, původně jsem chtěla napsat delší článek, ale čas se chýlí a já se musím postavit aspoň těm starostem, u kterých se můžu přičinit o to, aby nebyly starostmi. 

Inzerát n.2

3. november 2010 at 20:01 | darken |  Básničky
Nechápu, jak můžu své dny trávit tak absolutním nicneděláním a může mi to procházet. Nechápu, jak si to vůbec můžu strpět. Takové mrhání. 
Dneska jsem dokázala hodinu hrát jednu přiblblou hru na facebooku.
Snědla jsem při tom 100 g bílé čokolády...
A Ice... Po té čokoládě od Tebe už se taky zaprášilo... (Byla skutečně moc dobrá.) A to mi lidé doporučují, ať se na sebe koukám do zrcadla a říkám si, že se mám ráda. Ha ha. 
Radši vložím nějakou básničku. Opět starší... Nějak mně poslední dobou všichni opouštějí (jen lenost a otupělost zůstává) včetně múzy.
A sice je ta básnička starší, ale přijde mi, že sedí. Jo, fakt sedí. 


Inzerát n.2

Prodám srdce
Zn. levně
Sloužilo mi dosud věrně
Proč už ale neslouží?
Nikdo po něm netouží...

Prodám srdce
Vám i vám i vám
Zadarmo ho dám
Je lehké
Přijde v krabičce s nálepkou
'Pozor křehké!'

Prodám srdce
V dárkovém balení
Ne, není to šálení
Přidám mozek, játra, plíce
A chcete-li,
tak ještě více

Prodám srdce
A klidně Vám ho doručím
Za kvalitu neručím
Ochotně a bez vytáček
Nenajdete žádný háček

Daruji srdce...
.
.
.
.
Zn. Do dobrých rukou

AN: K tomu názvu Inzerát n.2... Existuje ještě Inzerát n.1 a spousta básniček, která téhle předcházela... Ale tahle se mi sem dnes chtěla vložit.

Mějte se, bílé tváře, já musím ještě zderivovat 40 funkcí... Fff... Hawk.