May 2010

Jak uvážit úvahu

15. may 2010 at 8:30 | darken |  Fikce - het
No, když už jsem slezla dolů (Už jsem se zmínila o tom, jak strašné pokrytí mám v pokoji? Děs a hrůza! Mor na wi fi!) a píchla se na kabel (potřebovala jsem si stáhnout film), tak sem šoupnu i tu druhou úvahu, kterou jsem slibovala. Je na zadané téma, jak by měl učitel hodnotit středoškolské úvahy.

Jak uvážit úvahu

Dálniční

15. may 2010 at 8:23 | darken |  A co ještě kromě deště...
Tak jo, jsem nemocná (A vážně jsem si nemohla vybrat nevhodnější chvíli pro nemoc! Nebudu Vás obtěžovat důvody proč, ale... jsem naštvaná, moci mluvit, tak asi spílám celému světu.), tak jsem po docela dlouhé době změnila lay-out. Je hodně jednoduchý, ehm, ehm... (Zabral mi asi deset minut *červená se*.)

Obrázek - Freeway sunset od darkyaoivampire (Vážně by mě zajímalo, kde někteří človíčci berou tolik fantazie při vymýšlení nicků.)
Obměnila jsem písničky v menu a anketu. :)

Song - The Proclaimers - I'm Gonna Be (Kdo sleduje How I met your mother, určitě ví.)


Bývalý lay pod perexem. 

Mladá generace má pocit, že s ní přichází lepší svět. Stará garda má pocit, že s ní ten lepší svět odchází.

2. may 2010 at 7:47 | darken |  Fikce - het
Jestli si zpomínáte, tak jsem se tu v jednom článku zmiňovala o úvaze jakožto dú z češtiny... Tak tady je, ještě Vám sem časem hodím jednu. :) Nejsou to žádné skvosty, zadání mi vůbec nesedlo.

'Mladá generace má pocit, že s ní přichází lepší svět. Stará garda má pocit, že s ní ten lepší svět odchází.' 

Tak jo

2. may 2010 at 7:38 | darken |  Básničky
Fajn, tak, blogu, vyzývám tě na souboj. Tenhle článek už prostě musím odeslat! A nezastaví mě ani plameny pekelné...

O co jde? Je to asi týden, co jsem chtěla poslat článek. Fail. A pak další. Fail. Fail. Fail. Nevím, čím to je. Podezřívám z toho svoje nové připojení přes wi-fi, které je značně pofidérní a mizerné (takhle jsem se nenavztekala ani nepamatuju). Někdy mi nejdou odeslat ani komentáře... Ale dnes jsem se rozhodla, že to dám a že ten článek pošlu, kdyby čert na koze jezdil.
Stáhla jsem si Google Chrome a na chvíli tak dala Sbohem Mozzile (i s tou skvělou personou Battle for the sun) a nyní... Vám odešlu aspoň tuhle krátkou básničku, měsíc starou, neměla jsem nejlepší období....

Prasklý šálek

Jsem prasklý šálek
smutných dálek
tisíce 
a více
vídávám
když na parapetě sedávám
V podvečer když světlo denní
láme se v zapomnění

Dobře, jdu na to, pokus č. 1. Pokus č. 2. Pokus č. 3. Pokus č. 4. Pokus č. 5. Pokus č. 6. Oh, vzdávám to, jdu to zkusit poslat ze starého počítače...

Hm... A jak vidno, tak tady to odešlu. Asi to fakt bude tou wifinou... Babo raď, co s tím... Tak Vám pošlu rovnou ještě jeden článek, ať sem pak zase nemusím... Oproti mému noteboku mi tenhle počítač přijde šíleně pomalý a zasekaný.