April 2010

Trigger happy

22. april 2010 at 13:32 | darken |  Čarodějnice
Juhů... Mám notebook. :) Já vím, že do toho nikomu nic není, ale já z toho mám šílenou radost. Sice to první, co jsem udělala, bylo to, že jsem si zamáčkla 'push' tlačítko (takové to, čím se notebook zajišťuje a odjišťuje), takže si teď pokaždé, když chci noťas otevřít, musím hrát s tou nejtenčí vláskou na zloděje, ale stejně jsem z něj nadšená. :)))
Asus F3Jr series - to je on. No jo, není to žádná mašina na výkon, ale já jsem nenáročná. A hlavně k němu mám XPéčka (v původní nabíde je samo Vista).

No nic, já jdu vylepšovat. ;-) Jsem ale úplně bez peněz, na účtu mi zbylo čtyřicet korun, takže zatím musím jen úsporně. No, brzo mám narozeniny, tak doufám, že se babičky překonají, abych si mohla koupit nějakou pořádnou myšku a batoh.

Žijte blaze. :)

Čumil

16. april 2010 at 19:27 | darken |  Básničky
Už na mě zatroubilo lecos. Auto, motorka, karavan, náklaďák, dodávka... Ale dnes si na mě poprvé zazvonilo i kolo. 
...

Tempus infinitus

11. april 2010 at 7:57 | darken |  Čarodějnice
Vůbec nemám čas. Ale opravdu, nikdy jsem netušila, že se mi někdy bude čas jevit tak omezený a jeho nedostatek tak zoufalý. Vždycky když jsem říkala 'Nemám čas', měla jsem na mysli 'Jo, tak hodinku, dvě mám něčím zabrané'... Ale teď mám najednou už čtrnáct dní takový pres, že nevím, co dřív. O velikonočních prázdninách jsem se doma ani neohřála... Mmch. sigam, Ice, omlouvám se strašně, že jsem Vám ještě neodepsala na dopisy a ani neposlala přání k Velikonocům. :(
Včera jsem strávila třináct hodin výrobou prezentace na seminář z dějepisu na téma 'Čeští svatí', celkem jsem na té prezentaci zabila hodin asi patnáct (a to nepočítám pročítání knížek jako podkladů).  Bylo to něco tak neskutečně úmorného, že ještě teď mám chuť umořit profesorku, která mi oznámila, že už bych ty svatý měla mít, jen týden předem.
Navíc jsem chyběla na dvou dvouhodinovkách programka, takže mě teď čeká doučování podprogramů a navíc učení na prověrku - látka z půl roku. Když k tomu připočtu ještě prověrku z chemie, fyziky, dějáku a naprosto debilní dú z češtiny, kde máme napsat úvahu na téma 'Mladá generace má pocit, že s ní přichází lepší svět. Stará garda má pocit, že s ní ten lepší svět odchází.' 
A ještě k tomu si u mě kamarádka objednala náramek... K tomu mám mít ještě referát na knihu Rozhraní (+Čapkovui trilogii Hordubal, Povětroň a Obyčejný život - sice jsem o už několikrát četla, ale tak... chtělo by to znovu) a měla bych začít jezdit na kole kvůli cyklisťáku...
No nic, přestanu se litovat. Prostě můj blog už asi aktivnější nebude. Když vidím ty čísla z roku 2007 (kolem 80 článků), říkám si, kde jsem to nabrala... )I když tenkrát jsem blog začínala, takže jsem vkládala starší povídky, rozcestníky a tak...) Stejně si za svůj časový deficit můžu tak trochu sama, mít přítele, to chce strašnou hromadu času. ;)


Draco píše drabble

4. april 2010 at 8:39 | darken |  Harry Potter fan - slash
Tak jo, konečně mám chvilku, kdy jsem doma, jinak jsem tenhle týden pořád někde pryč. No, někde jsem se dočetla, že duben je měsíc drabble. :-) Po hodně dlouhé době jsem se tedy pokusila něco sesmolit, ale zjistila jsem, že moje múza je pořád ve zcela jiných sférách.  Takže drabble nic moc, no.
Zajímavý; kdybyste chtěli básničku, tak těch mám zase mraky. :)))


Žánr: humor
Postavy: Draco Malfoy
Časové upřesnění: přítomnost ;)
Přístupnost: 12+

Draco píše drabble