Uklízečka??? Cože???

9. april 2009 at 7:44 | darken |  Čarodějnice
Předně bych Vám všech chtěla popřát veselé Velikonoce a ať Vám vyjde počasí.
Taky klid se známkami, když se blíží to 3/4letí. (V souvislosti s tím bych se chtěla pochlubit s dvojkou z kompozice z matiky, docela mi spadl kámen ze srdce... Uf.)
Taky se přiznávám, že jsem ve škole ukradla vodovky. Ale kdybyste viděli ty úžasné barvy... já jsem prostě nemohla odolat, takové vodovky se dnes jen tak neseženou... No, škole stejně chybět nebudou... (stydim)
Dále mě máma nutí, aby dělala na místním obecním úřadě uklizečku na dvě hodiny děnně. Ale to je docela děs. Každý den dvě hodiny uklízet na zdejší obci?! To si jako představuje, že přijdu ze školy v pět večer a pak s nadšením půjdu uklízet, domů se vrátím v sedm a ze dne budu mít úplný houby??? A kdy se mám učit? Ts...
Za tenhle článeček se omlouvám, ale jelikož jsou prázdniny a navíc takhle brzo ráno, nemám se s kým podělit se svým šokem, do čeho mě matka nutí. I když peníze by se hodili, asi nad tím popřemýšlím. Uvidíme.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 sigam sigam | Web | 9. april 2009 at 17:38 | React

Ukradla vodovky? *lapá po dechu* Ach, patříš do té nejhorší spoiny lidstva! Předčí tě už jen pár masových vrahů... ;)
Mám dotaz, co přesně znamená kompozice z matiky? U nás na škole (nebo aspoň v prváku) se něco takového nevede, pokud vím.
Náhodou, ta práce může být dobrá příležitost jak přijít na nějaké prašule, ale ve školním roce bych to asi nedávala. Ale o prázdninách by byla brigáda bezva - já už jsem se několika lidí ptala, ale stejně nemůžu nic sehnat. K čemu je mi občanka, když většinou stejně berou až od osmnácti? :(

2 darken darken | 10. april 2009 at 4:22 | React

sigam, já vím! Stydím se. xD
Kompozice z matiky je cosi jako čtvrtletka. Akorát to má vzneenější název. My jsme to v prváku taky nepraktikovali, ale pak nám dali jiného profesora...
Ta práce by možná byla dobrá příležitost, ale ve školním roce fakt ne... A ono je to na školní rok. Navíc je na to výběrové řízení (chápe to někdo? Výběrové řízení na uklizečku??? Merline, kam ten svět spěje...), navíc jsem se z tajných zdrojů dozvěděla, že sitam někoho dohodí zastupitelstvo a konec. Korupce kvete.
Na prázdniny mám brigádu trochu lepší - budu uklízet v nemocnici. x)) Takže snad nějaké penízky přibydou. Je vážně docela nefér, že všude berou až od 18, ale chtějí to mít pojištěné... A tenhle rok je to vůbec s brigádami bída. Apoň u nás se skoro nic sehnat nedá.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama