Kapitola devátá

9. april 2009 at 7:18 | darken |  Už aby zase byly Vánoce
Ha, stihla jsem to! Mám další kapitolu. :) Já vím, že tři týdny jsou dlouhá doba a délka kapitoly tomu vůbec neodpovídá, ale odpusťte mi to, prosím. :)

Harryho POV

Kapitola devátáVánoce jsou krize.
R. Fulghum
Už když pronášel větu "Tím chceš jako říct, že tvoje máti tady na někoho nastražila začarovaný jmelí?" věděl, že to vyzní hloupě. Nedivil se, že si o něm někteří lidé myslí, že je natvrdlý. Asi takový vážně byl. Tak trochu. Ale štvalo ho, že Malfoy si to určitě myslí taky.
A když mu na jeho "asi" odpověděl "A na koho, vždyť tady nikdo kromě nás dvou není..." připadal si jako opravdu velký hlupák. Jenže moc mu nepřicházelo na mysl, proč by Malfoyovi chtěli dávat svého naprosto jistě heterosexuálního syna dohromady s ním. To je přece blbost, ne? I když... neznělo to vůbec špatně. Na druhou stranu, proč by ho vůbec zvali na Vánoce, h? No... Dobře, tohle už si ujasnil.
To, jak se dotýkal Dracových zad v Harrym vzbuzovalo prapodivné pocity. Jen ve tváři byl z toho všeho úplně rudý. Jestli se nestane něco, co zásadně změní jejich situaci, on se neovládne a... pak toho bude litovat...
Jenže než stihl dokončit myšlenku, Malfoy ho oslovil a to ne ledajak.
"Harry, Harry..." a on ucítil, jak se blonďákova hlava zavrtěla a o krk se mu otřely dlouhé prameny vlasů. Již samotné oslovení způsobilo, že se celý napjal a od hlavy k patě jím projelo zamravenčení. Zbytek věty už skoro neposlouchal..., až na slovo kyslík, to ho probralo. Jistě, vnímal, že se mu trochu hůže dýchá, ale připisoval to svému rozrušení z Dracovy blízkosti, vážně blízké blízkosti.
"Kyslík? Ty víš, co to je, Draco?" Sakra, blběji už se zeptat nemohl. A navíc ho oslovil Draco... I když koneckonců Malfoy mu před chvílí taky řekl Harry, tak co? Boření hranic, ne? Pryč s předsudky, vždyť jde o hloupost.
"Jo! A představ si, že i vím, co je to dýchání!"
Harrymu se před očima objevil obraz Malfoyových vydechujících rtů. Ještě nikdy se mu oxid uhličitý nezdál tak sexy!
Godriku... polkl. "A co takhle dýchání z úst do úst?" Potter byl prudce sražen zpět ze svého snění nad Dracovými rty do reality pocitem, že je něco špatně. Úplně zapomněl na o, že objekt jeho snění sedí zády k němu! Ajajaj... Záda se totiž zvedala.
Harry se opatrně ohlédl přes rameno. Malfoy stál a klidně hypnotizoval Harryho světle zelenou košili nečitelným pohledem. Bylo to nepříjemné. Harry se v reakci na to také postavil a stoupl si čelem k Dracovi. Něco mu však napovídalo, že není nejlepší nápad moc se k němu přibližovat, a tak ustoupil nejdále, co mu ta divná bariéra povolila.
"Hele, Pottere, konec hraní. Mám toho akorát pocaď," řekl Draco překvapivě nemelodickým hlasem, mluvil skoro až hrubým tónem a vůbec se to k němu nehodilo. Zároveň mávl rukou někam nad jejich hlavy.
"Z toho, jak na mě teď vyjeveně koukáš, soudím, že nevíš, o co jde. Mě se neptej. Mám v tom asi dost nejasno, ale... tak si to aspoň trochu projasníme," teď už blonďák skoro křičel a zatínal ruce v pěsti úsilím.
Harry byl zvědavý, co má na srdci, ale zároveň se toho i trochu děsil. Hrůzu mu nahánělo už jen to, jak byl mladý Malfoy v pozici rozčíleného přitažlivý. A to by přece neměl, že...
Ach, ale proč ne?
"Takže mě poslouchej, mě už nebaví trčet tady zavřený a to jsme tu teprv chvilku. Pročež stůj - stejně nemáš, kam bys utek´!" dořekl Draco, olízl si rty a dvěmi pomalými kroky překonal ten metr, co od něj dělil Harryho a jeho obavy.
Ou, do háje! Vypadalo to jako by snad Draco chtěl... Harry zavřel oči, nadechl se... A... ne, polibek se nekonal. Místo toho ho jen blonďák povalil na zem. Nechal se, nevěda, zda to teď vážně schytá nebo co se vlastně bude dít... Bariéra mu nedovolila mít natažené nohy, takže byl nepohodlně skrčený. Raději otevřel oči. Zjistil, že zírá přímo do šedých duhovek a jejich majitel klečel přímo vedle něj.
Než se ale Harry vzpamatoval, už Draco obkročmo seděl na jeho břiše a shýbal se k jeho tváři. Asi ta zatracená mudlovská chemie (Harrymu nejasně bleskla hlavou myšlenka, že ti mudlové se taky narvou všude) ho přinutila vyjít Malfoyovi vstříct, takže to byl nakonec on, kdo zase započal jejich polibek. Ten byl zpočátku trochu váhavý, ale pak se na něj Draco přitiskl a začal se dožadovat přístupu do Harryho úst. Navzdory tomu, co se říká, Harry pořád racionálně myslel... A tak vpustil Dracův jazyk dovnitř a ještě k němu připojl svůj vlastní. Poslední jasná myšlenka, která mu mihla hlavou, byla, že se později nebude mít na co vymlouvat. Tak ať... Potom se mu už myšlení začalo opravdu mlžit...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ivet Ivet | Web | 9. april 2009 at 10:53 | React

Ach, opět nádherný skvost. Tleskám ti. Když Harryho povalil na zem, lekla jsem se, že nic nebude. Ale jak si na něj obkročmo sedl, všechny mé obavy se rozplynuly. xDDD

Doufám, že si to Narcissa a Lucius užívají. x)))

2 darken darken | 10. april 2009 at 4:14 | React

Já bych řekla, že hlavně Narcissa je v sedmém nebi. ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama