Keep on dancing

30. august 2008 at 5:57 | darken |  Čarodějnice
Chjo... poslední víkend... *polk*
A my jedeme k příbuzným. Já tyhle návštěvy prostě nemám ráda. Jedna babička je posedlá tím, že jsem už "velká" a "že se budu brzo vdávat" a tím pádem mi střádá výbavu. A tentokrát dostanu zase něco. Peřiny? Těžko říct, ale vím, že to mám předem k maturitě. Haha. (V září jdu do druháku.) Že chci notebook a i-pod, to ji moc nezajímá... Ale výbavu to jo, kdyby mi radši dala ty peníze, co za to vyházela, vždyť já budu stejně v příštích 7 - 9 letech studovat. Chjo...
Druhá moje babička je už příšerně senilní a skoro mě nepoznává. Bohužel bývá zpravidla mým údělem ji zabavit. Ale o čem se mám bavit s důchodkyní, kterou vidím čtyřikrát do roka?
Chm... To je život.
Pak mám ale ještě něco. :)
darken, která byla ještě včera touto dobou plus mínus bruneta, je dnes zářivá fialovovláska.
Moje vlasy mají barvu zhruba jako má Leela ve Futuramě. xD Někdy se vyfotím a šoupnu to sem.
Prostě jsem včera dostala hroznou chuť něco se sebou udělat, tak jsem si zašla do drogérky, koupila fialovou barvu a doma si ji napatlala na vlasy. Nenechte se zmást, dělala jsem to poprvé a nepřišlo mi to zrovna jednoduché... I když myslím si, že to jde, sice mi pár pramenu nechytlo, ale není to vidět.
Mám z toho docela radost, ale rozhodla jsem se, že s pokusama na vlasech končím. Až mi ta fialová začne hodně odrůstat (tak za tři měsíce), přebarvím se na hnědo a nechám tomu volný průběh.
Tak a aby Vám nebylo líto, že jste to četli, přidávám jedno video. Je to slashové Harry Draco. Takové taneční simíkovské video, ale musím uznat, že Harry s Dracem tam válejí, mně simíci nikdy takhle dobře netancovali.
Draco and Harry - Keep on dancing
by: babaganoosh007
Music: No doubt
Kdyby Vám to náhodou nešlo, tak tady je odkaz na jůtab: ZDE
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lorraine Lorraine | 30. august 2008 at 9:02 | React

Věř mi, že v tom nejsi sama. Nám zase přijedou příbuzní dnes, na oslavu dědových narozenin a já se budu muset tvářit jako že jsem moc ráda, že je vidím, což samozřejmě nejsem :-(

A na fotku se těším :-)

2 nierethil nierethil | 30. august 2008 at 10:25 | React

Mě dneska taky čeká návštěva babiček:)...nevím, co rodiče blázní, že se vždycky rozhodnou poslední víkend strávit u příbuzných...znám miliony lepších způsobů, jak si ho užít...no a pak mě ještě děsí představa toho, že jen co se vrátím, musím začít balit na intr...

Jo a jen tak jakoby náhodou...já mám takly hlavu na fialovo xD...asi před třemi dny mi ji barvil kámoš...to byl porod...myslím, že bylo nabarvené hlavně moje okolí a ne moje vlasy...ale nakonec se mu to povedlo x)

3 sigam sigam | Web | 30. august 2008 at 22:30 | React

Já chci fotku, já chci fotku... Eh, pardon, nechala jsem se unést. Já měla vlasy na fialovo na konec roku - parodovala jsem tím se dvěma kamarády naši nenáviděnou třídní :D. A předloni jsem měla vlasy na modro :). Děsně ráda bych zkusila nějakou šílenou trvanlivou barvu (tamty vydržely asi čtyři umytí). Třeba zelenou, nebo jasně růžovou (ačkoliv růžovou nemám vůbec ráda, na vlasech se mi líbí). Mám ráda, když se na mě kvůli tomu okolí otáčí :).

4 darken darken | 31. august 2008 at 4:22 | React

Taky nvím, proč taková navštěvovací mánie řádí zrovna poslední víkend prázdniny.

Tak s tou fotkou si asi ještě tak.. é, pár dní počkáte.  Musím sehnat dobrovolníka na to, aby mě vyfotil. :)

Nierethil, tak to jsme dvě. :)

sigam, já si vždycky hrozně přála mít zelené vlasy. Šíleně. Jenže jsem nikde nenašla takovou trvanlivou barvu, určitě to ale někdy udělám, zajdu ke kadeřnici a... :o)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama