So many years...

25. june 2008 at 5:15 | darken |  Čarodějnice
Dneska vůbec nemám náladu přepisovat další kapitolu nebo okoliv jiného... Poslední dobou se věnuji hlavně MMD vždycky, když píši tuto zkratku, připomene mi to MMŽ - tedy mezinárodní den žen, těžko říct, proč..., tak bych zase chvíli přeskočila na HP fanfikci, i když nejdřív asi s Mirandou dořešíme problémy její kamarádky Lucie. Na to totiž mám dost idejí, aby jsem to dotáhla ke konci.
Potom se tedy asi obrátím k Honey life, tuhle povídku mám sice rozplánovanou téměř do detailu, ale přece jenom už se mi některé drobnosti začínají vypařovat z hlavy, jak jsem se tomu dlouho nevěnovala...
Až Honey life odvedu tak do poloviny, tak buďto dopíšu ty tři jednorázovky, co mám rozepsané ale možná je dodělám v mezičase - Dodělejte to, než vás to dodělá, znáte to... nebo se vrhnu na další kapitolovku o Albusi Severusovi sice by se správně mělo říci Albovi Severovi, ale to mi přijde divné... a Scorpiovi,.tu už mám taky hezky proplánovanou, jen si nad ní sednout.
Naštěstí jsou prázdniny Dobře, tak budou, ale už teď je to ve škole úplně o něčem jiném než o učení a času snad bude dost. I když... na naléhání své matky jdu dneska na pracák poptat se, jestli ještě někde není volná brigáda... Pf... To se mi tak chce. Blbý je, že příští rok se tomu už nevyhnu, bude mi 18 a možností budu mít daleko víc, takže asi budu někde dělat, nejspíš v pekárně... Pf...
Poslední dobou panuje strašně divné počasí... Ráno prší, ale... okolo desáté se vyjasní a v poledne je už tak pět a třicet stupňů, samozřejmě. Je to hrůza, ještěže nepatřím mezi citlivky, co se bojí vody a chladu, protože kdybych se ráno nabalila, co bych pak dělala? Upekla se nebo ještě lépe uvařila ve vlastní šťávě.
Díkybohu, že dnes jdeme do kina - na film Václav, prý je to dost smutné. A pak do knihovny a na ten proklívaný pracák...
Moje máma hezky šije. Když jsem byla malá, měla jsem skříň plnou načančaných šatiček a pod. Nosila jse to hrozně ráda, a tak jsem si na máminu zálibu vzpomněla teď, když v září půjdu do tanečních. *vypočítavý úšklebek* Sice mám už asi čtvery šaty a prostě šatstva do kursu tance by bylo dost, ale stejně... Muhehe... Vybrali jsme dvě látky a nějaké rozumné střihy a šmik šmik, steh steh a jedny šatu už mám ušité. :) Vážně jsou moc pěkné. Tedy, když má někdo rád fialovou tak jako já, jejich barva je zhruba stejná jako tento odstavec.
Dobře, dobře - dlouhé články nikdo nemá rád, tak už raději budu mlčet, ale stále mám jednu nevyřízenou věc.
V sobotu 19. července se nejspíš bude konat sraz v Praze na Václavském náměstí viz Nephin blog
Jenže má to háček - zmínka o tom srazu je jen v komentářích, ačkoliv dost lidí tam psalo, že by přišlo... Hrozně bych tam chtěla taky. Ale jen cesta tam by mi stála 110 Kč krát 2 - zpátky, že a já bych si chtěla být naprosto jistá, že tam nepojedu nadarmo... dejme tomu, že to by NAŠTVALO. Takže, jestli máte nějaké info, písejte. ;) Protože už teď se těším.
A teď už opravdu naposledy - dočetla jsem asi před týdnem Oheň z nebes - první díl trilogie mapující život Alexandra Makedonského od Mary Renault, která popisuje, že mezi Alexandrem a Hefaistiónem je něco víc než jen přátelství. Tedy láska. Už se těším na druhý díl jmenuje se Perský chlapec ! Všem slashařům, kterým nevadí svazky nad tři sta stránek vřele doporučuji. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ice Ice | 25. june 2008 at 19:34 | React

Tak tohle je vážně zajímavý článek!

Strašně se těším, jestli napíšeš cokoli s párem ASP/SM! Je to jeden z nejdokonalejších párů, co znám, ale naneštěstí většina autorů zůstala u H/D. No, ono to je s nimi docela podobné, ale řekla bych, že u pozdější generace je ještě větší prostor pro fantazii.

Já bych tedy brigádu brala všemi deseti. Do práce se nehrnu, ale potřebuju penízky. Nevím ale, kam se jít podívat. Všichni ostatní pracují buď v Mekáči nebo něco sehnali přes známé...

Uf, o počasí mi něco povídej. Dneska ráno to vypadalo, že bude pršet, pak se vyjasnilo, jsme tu utopení ve vlastním potu a nakonec začlo pršet. Eh...

My byli v kině dneska na Občanu Havlovi. Bylo to docela dobré, ale stačila by mi poloviční stopáž. Po hodince mě to přestalo bavit.

Šaty do tanečních mám taky, ale většinou koupené původně ségře. Mamka by asi taky dokázala něco ušít, ale nemá čas. Jinak na tu fotku se už těším. Fialová forever. :o)

Na ten sraz už se těším! Uvědomila jsem mamku, že devatenáctého jsem doma a prostě tam půjdu. Klidně ti i přidám na jízdné, ale hlavně přijeď! :o)

Juhú, Oheň z nebes! Taky jsem ho četla. A Perský chlapec, to už je vyloženě slash svázaný v deskách! Četla jsem, že sama autorka je lesbička, takže s podobným popisováním vztahů mezi stejným pohlavím nemá problém.

2 darken darken | 26. june 2008 at 4:03 | React

A tohle zas zajímavý komentář. :)

Tak mám pár AS/S moc ráda, je to škoda, že ho moc lidí nepíše...

S brígádou... V Praze je aspoň trochu víc možností, tady je akorát tak tak pekárna nebo nějaké supermarkety, ale tam berou až 18+ . Já bych takly nějakou brigádu brala, ale zase jako jsi říkala Ty kamarádi nebo kdokoliv koho znám, to má přes známé nebo pracují v té hnusné pekárně... Chjo.

Na sraz se taky těším. :) Na jízdné přidávat nemusíš, určitě přijedu, i kdybych měla vydírat rodiče. :)

3 Christian Christian | Email | Web | 24. october 2011 at 21:55 | React

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama