Naděje

27. june 2008 at 5:26 | darken |  Čarodějnice
Tak jsem teď trochu namě(k)ko. Podle toho, co píšu za články sem na blog, by to člověk možná neřekl, ale já nejsem zrovna citově založený člověk a moc věcí mě nedojme.
Až na pár výjimek.
Třeba slash.
Droga.
Vždycky jsem si myslela, že závislost je špatná věc, ale závislost na slashi není nic hrozného, co myslíte?
Momentálně se tak nějak přehrabuju v archívu hp.ff.cz a hledám povídky, co se mi vždycky líbily a čtu je znova.
Protože slashe je nedostatek.
Pro mě.
Nemám ráda pár HP/SS, vlastně všeobecně moc nemusím mezigenerační slash. Jenže právě Harry+Severus je poslední dobou oblíbený... Pf...
A Harry/Draco už lehce zevšednil někomu, mně ne, pro mě je to stále dokonalý pár; ale je pavda, že se z toho stává lehčí klishé a je čím dál tím těžší vymyslet něco originálního.
No nic, vrátím se k původní ideje.
Zrovna jsem dočetla povídku Naděje od Sue Porter - přeložila jedna z model slash scény Laura.
Kdo nečetl, tak šupte! není to tak dlouhé a rozhodně to stojí za přečtení.
Ještě něco mě v poslední době dojalo. Film Václav, na kterém jsme byli se třídou ve středu v kině. To bylo tak smutné...
Jo, včera jsem konečně byla v knihovně a štěstí mi přálo! našla jsem tam pokračování knihy Oheň z nebes včera jsem se zmiňovala... Perský chlapec. Nedočkavě jsem si přečetla popis na přebalu nějak mi zrovna vypadlo, jak se tomu říká, zatracené slovo! něco na A... Hm, šak já na to přijdu. a... Trochu mě to zklamalo, ale uvíidím. V první díle byl totiž líčen vztah mezi Alexandrem a Hefastiónem z pohledu nezúčastněného pozorovatele jako popis a tenhle díl je vyprávěn nějakým Bagoem a z toho přebalu vyplývá, že si Alexandr začne s ním. To né... Já chci, aby zůstal věrný Hefaistiónovi... xD No, najdu si na to téma nějakou pěknou povídku, ať se uleví mé slashařské dušičce.
Tak přeju pěkné vysvědčení. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ice Ice | 27. june 2008 at 14:09 | React

Ty jsi úplně stejná jako já. Taky jsem zatínala zuby a soucítila s Héfaistiónem. Musím přiznat, že jsem ze všeho nejdřív nalistovala pasáž, kde Héfaistión zemře, abych se uklidnila. :o)

Tak a teď se jde číst.

2 darken darken | 28. june 2008 at 4:16 | React

Já jsem si na uklidněnou přečetla dvě pěkné povídky od Olgy, jen škoda, že Alexanderovský slash moc lidí nepíše... :(

3 masters education masters education | Email | Web | 30. april 2017 at 5:30 | React

I do agree with all the concepts you've introduced on your post. They're really convincing and can definitely work. Nonetheless, the posts are too quick for starters. Could you please prolong them a little from subsequent time? Thanks for the post.
http://learningclue.eu

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama