Mrtvola

28. june 2008 at 5:31 | darken |  Harry Potter fan - slash
Jsem úplně mrtvá...
Jak jistě víte, včera bylo vysvědčení a od pondělka když se to tak vezme, tak vlastně až od úterka začínají prázdniny... Ještě před třemi týdny jsem se na ně hrozně těšila, ale teď mám pocit, že bych raději ještě tak týden, dva seděla ve školní lavici... Fm...
Mám docela blbou náladu, ale dušičku si vymývat nebudu, od toho mám deník ačkoliv nějaké úryvky bych sem dát mohla, aspoň by byla sranda... . Tak jsem se včera aspoň chtěla konečně podívat na Ospalou díru. Tak jsem se hezky koukala od osmi na nějaký dokument, pak jsem si do půl jedenácté četla... Zhruba, ten druhý časový údaj nevím jistě.
A protože se znám a vím, že nejsem zvyklá chodit spát po desáté až na výlety nebo nějaké akce s kamarády, kdy chodím spát někdy i v době, kdy normálně vstávám xD , řekla jsem bráchovi, který jít spát před půlnocí neplánoval, ať mě v jedenáct vzbudí.
Tak se ráno probudím a v panice koukám, že vidím. Bylo světlo a jedenáctou jsem prospala. knížku jsem našla pod postelí a brýle zapadlé pod polštářem Na sourozence prostě není spoleh...
Takže jelikož jsem úplně mrtvá, přidávám jen drabble. Původně jsem chtěla napsat další kapitolu k MMD, ale na to nemám nervy.
'
Žánr: Humor, parodie
Postavy: Draco Malfoy, Harry Potter
Přístupnost: 12+
'
Mrtvola
'


"Teda Pottere, ty jsi mi dal!" Plavovlasý mladík se s povzdechem svalí do koženého křesla v potřebné místnosti.
"Jsem úplně mrtvej!" uraženě odfrkne a skopne z nohou zablácené boty.
"Nepovídej, vážně?" Usměje se záludně Harry a sundá si famfrpálový hábit odhalujíc tak světu svoji pěknou postavu.
"Jo, to jsme fakt museli lítat i v tom zatraceným dešti? A zase si vyhrál..." uraženě pronese Draco a dál zírá někam směrem jeho přítele.
"Hm... A jak se to pozná, že jseš mrtvej?" zeptá se Potter, zatímco se sehne, aby si rozvázal zauzlované tkaničky na botách, přičemž se ke křeslu otočí zády.
Draco na něj pořád nehnutě civí a potom hluboce filozoficky pronese: "Protože se mi ani při pohledu na tvůj zadek nepostaví!"
 

1 person judged this article.

Comments

1 Lorraine Lorraine | 28. june 2008 at 9:38 | React

To já bývám taky občas úplně mrtvá, ale u mě se to rozhodně projevuje jinak než u Draca...drabble je pěkné, povedlo se ti :-)

2 nierethil nierethil | 29. june 2008 at 17:06 | React

:D:D:D...co víc k tomu říct???:D

3 darken darken | 3. july 2008 at 4:47 | React

Lorraine, u mě taky. :)

nierithil, a co víc? Víc už nic. :o)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama