Gah

15. april 2008 at 5:51 | darken
Kdyby Vás to zajímalo, tak gah znamená ach jo, já jsem si to prostě musela najít, jelikož tuhle frázičku říkám skoro pořád, jednou mi kamarádka navrhla, ať místo toho říkám slovo cihla, že bych měla za chvíli postavený dům.
Blog zase šílí. Opět mám úplně jiný vzhled a některé odkazy mi nefungují... Gah! Proč to nemohli nechat tak, jak to bylo?
No nic... Včera jsem měla takzvaný den blbec. Ráno jsem přišla do školy v dobré náladě, kterou mi vzápětí zkazil fakt, že jsem si zapomněla klíče a tím pádem nemám ani věci na tělocvik a výtvarku. Naštěstí jsem měla celkem ucházející boty a cvičební kalhoty jsem měl v tašce. Tak jsem se tělocviku nevyhla, děláme teď gymnastiku, skok přes kozu a chůze po kladině. xD Profesorka zatím známkovala ten skok přes kozu a některé, kteří chodili po kladině. Já jsem si cvičila hvězdy, musela jsem využít toho, že je jednou volný koberec, ostatní se totiž koukali na to, jak známkuje. Tak jsem si dělala hvězdy (nebo-li přemet stranou), když se otevřeli dveře a za mnou stáli kluci a obdivovali moje "umění". xD To teda ne, jako správný trapasista jsem se rozběhla přes zrcadlový sál v ponožkách k ostatním, když jsem chtěla přeskoči lavičku, uklouzla jsem a seklo to se mnou. Mám totálně oddělané nohy. x(
Navíc jsem se ještě dozvěděla, že píšeme se španělštiny a zítra (tedy dneska) z chemie... No děs... ve středu je kompozice z matiky... Uch...
Měla jsem také velmi filozofickou náladu... Na ZSV jsme probírali chyby v sociálním vnímání... jako jsou přesudky, haló efekt, první dojem atd.
Je to velmi zajímavé téma.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement