Citát k 21.3.08

21. march 2008 at 6:11 | darken |  Citáty
Není větší ztráty nad ztracený čas.
-Michelangelo-
Omlouvám se, že jsem dnes nepřidala žádný článek, ale ten, jehož jméno je synonymem pro slovo trol (=můj starší bratr) po 14 dnech opět přeinstalovával windows a ztratil mi všechny moje data - mimochodem také dopsané dvě kapitoly a jedno drabble, které jsem chtěla dnes uveřejnit. Proč? Jako naprosto dětinskou pomstu. V úterý jsme se pohádali (pekelně), musím říct, že jsem to začala já, ale on mi začal nadávat do vypatlaných krav (i horších slov, ale ty zmiňovat nebudu, co kdyby to četli děti...), takže jsem v právu! Od té doby jsme spolu nepromluvili ani slovo, což je kapku problém...
Tahle díra v komunikaci (já na něj první promluvit nehodlám!) vznikla v dost nevhodnou dobu. Potřebuji poradit s koupí empétrojky. No, a vzhledem k tomu, že teď můj uživatel skýtá pouze pár základních programů, tři internetové prohlížeče a demo verzi worms war, nemám tak nějak z čeho vycházet.
Můj čas jsem tedy strávila obnovováním záložek.
Takže jsem poměrně mizerně naladěná a mám chuť toho trola stáhnout z kůže, opatlat medem a hodit do mraveniště, pak to celé polít benzínem zapálit (nejsem sadistka, děkuji za optání).
Jo, když už tedy vzniklo tohle mé "nicnedělání", kdy všechno, co jsem si do počítače uložila, přišlo vniveč, nemáte někdo nějaký návrh, názor, postřeh atd. k mému blogu?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Madlenka Madlenka | Web | 21. march 2008 at 18:26 | React

Jé tak to je mi líto! Protože vím, jak já děsně nerada přepisuju mojí tvorbu do počítače a když ti on teď toho tolik smazal - zabít ho :)!! Jinak já taky jenom čekám, až můj bratr zničí celý počítač, jakože k tomu občas nechybí mnoho! Třeba včera mu z ničeho nic (alespon on to tak tvrdil) 2x spadl compl. Zajímavé, že mě se to ještě ani jednou nepovedlo... No jo s bratry to není lehké...

2 darken darken | Web | 22. march 2008 at 5:21 | React

Není... :-))) Ale spadnout počítač? xD Tak to nevím, jak se to Tvému bráchovi povedlo... Omylem... :-)))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement