March 2008

Citát k 31.3.08

31. march 2008 at 5:24 | darken |  Citáty
Když čtu špatnou knihu, lituji z celého srdce, že v dnešní době už umí číst každý.
Bernard Bolzano

Brumbálův ženiální plán číslo dvě

31. march 2008 at 5:22 | darken |  Bradavická ekologico-psychologická kampaň
É, konečně další kapitola...
Brumbálův ženiální plán číslo dvě

Smrk, ehm, ehm...

31. march 2008 at 5:18 | darken |  Čarodějnice
Fůj! Mám pocit jako bych měla v krku motorovou pilu... Nebo nějakého šílence s pilkou... Prostě mě bolí v krku, mám rýmu a jsem celkově úplně ehm... k nepoužití. Jedinou výhodu to má takovou, že mi máma možná napíše omluvenku, abych nemusela cvičit. Do školu půjdu, já si tak strašně chci napsat ty dvě prověrky. *ironik*
Jinak včera bylo opravdu krásně... Kéž by to vydrželo.
Jak jste přižili změnu času? Já teda ne moc zdárně, tohleto bych zrušila... Je to týrání.
Viděli jste film Vzorec pro vraždu? Skvělé dílo. Víte, co mě napadlo, udělat na hlavní dva "hrdiny" slash povídku. Přímo se to nabízí... Už jsem tou fanfikcí úplně zdegenerovaná... slash, kam se podívám. xD
Tak máme třicátého prvního, konec měsíce... Ještě tři měsíce a bude konec školy! :-)

Sčítání lidu, domů i bytů!

30. march 2008 at 6:48 | darken |  A co ještě kromě deště...

!!!Warning!!!

Upozorňuji všechny lidičky, kteří čtou nebo píší nebo obojí slash, ať se, PROSÍM, staví na blogu Ice a přihlásí se do sčítání slashařů. Nic to nikomu neudělá a trvá to sotva pár minut.
Takže klik!

Citát k 30.3.08

30. march 2008 at 6:37 | darken |  Citáty
Možná existují hezčí časy, ale ten současný je náš.
Jean Paul sartre

Filmový koutek

30. march 2008 at 6:35 | darken |  Čarodějnice
Včera jsem viděla dva velmi zajímavé filmy, moje slashařská dušička plesala.
Nejdřív jsem se odpoledne koukala na film Daleko do nebe.
To jsem takle líně zapla televizi, předtím jsem si šila závěsy a přišla jsem na to, že už jsem pěkně vyšla ze cviku, tekže jsem byla úplně zrdchaná. Tak zapnu televizi a otupěle koukám, co tam dávají. Oběvila se mi tam Jednička, na které dávaly jakýsi film, něvěděla jsem coby, tak jsem si zapla info na satelitu. První, co mě uhodilo do očí, bylo melodrama. Už jsem to chtěla přepnout, ale, protože jsem byla moc líná sahat znovu po ovladači, četla jsem dál...
Z titulků jsem se dozvěděla, že...
Film se odehrává kolem konce padesátých let. Catty je spokojená ženuška bohatého a úspěšného manžela, mají dvě děti a žijí si moc dobře. Až jednou Catty přistihně manžela při nevěře. Ale kdyby jen tak nějaké... Najde ho v posteli s jiným mužem! Bohužel, jelikož jsem film zapla asi nějak třičtvrtě hodiny po zčátku, tuto část jsem neviděla.
Catty se snaží všemožně manželovi pomoci se zbavit této "nemoci", ale pochopitelně to nejde. I začne to řešit přátelstvím s černošským zahradníkem, díky čemuž se od ní odvrátí spousta známých a přátel.
Navíc její manžel se zamiluje (no, do ní asi ne), odejde od ní za svým milencem a chce rozvod...
Film končí poněkud otevřeně, ale mě osobně se líbil, i když přiznávám, že, kdyby tam nebyla ta "slash" zápletka v postraní, asi bych se na něj nekoukala.
Pak jsem si KONEČNĚ pustila Vzorec pro vraždu.
Dva středoškoláci se nudí ve všednosti každodenního života. Oba dva jsou chytří a inteligentní. Rozdíl mezi nimi je, že jeden platí za "exota" a druhý je hvězdou školy. Přesto se nějak dají dohromady a, aby vyjádřili voji svobodu a fakt, že to prostě udělat můžou, rozhodnou se spáchat dokonalou vraždu.
Bohužel nepočítali se svou lidskou stránkou a s tím, že na "druhé straně zákona" si toho taky někdo může všimnout. Vyšlo by jim to... skoro. Na konci filmu jeden z "hrdinů" - Richard umírá a druhého - Justina čeká doživotí nebo uspávací injekce.
Film se mi moc líbil. I když... já jsem celou dobu fandila těm klukům, vím sice, že vražda je neodpustitelná, ale přesto jsem chtěla, aby jim to vyšlo...

Řetězák

30. march 2008 at 6:11 | darken |  Čarodějnice
Tak u Mixie jsem našla docela zajímavý řetězák.
Piješ kafe? Jaké? Ne, jakékoliv, akorát capuccino.
Máš ráda kofolu, coca-colu apod? Nemám je ráda, ale kofola mi chutná
Piješ čaj? Jaký nejraději? Jo, piju, každý den. Nejraději černý, ale nepohrdnu i citrusovým nebo takovým, který nemá červenou barvu (ty totiž většinou chutnají jako vyvařené tkaničky od bot nebo vylouhovaný plast).
A kakao? Kolik lžiček granka? No, někdy piju i kakao, ale moc často ne. Tak jednu, dvě lžičky.

Tempest

30. march 2008 at 5:34 | darken |  A co ještě kromě deště...
Tak máme nový lay. Jako svůj subjektivní názor uvádím, že se mi tenhle lay moc nelíbí, takže brzo půjde na procházku. :-)
Proč se mi nelíbí? Já, no, nevím, snad je tam nějak moc modé... Modrá by se neměla používat jako hlavní barva a sama vypadá... divně...
A starý lay najdete kde? Pod perexem.


Áron plamatý

29. march 2008 at 6:41 | darken |  Přírodní vědy
Říká Vám to něco? Ne? mně to taky nic neříkalo, ještě před pár týny. Ale pak jsem na tuto... (chvilka napětí) kytku dostala referát na biologii. Mám na to prezentaci. Mělo to být tak na tři minuty. Jako obvykle, byl pro mně ten krátký čas velký problém. Když mám referát, kecám o zadaném tématu minimálně půl hodiny a dokážu to protáhnout i na hodinu. xD
No, jestli se chcete dozvědět něco zajímavého o této květině, čtěte! :-)

Citát k 29.3.08

29. march 2008 at 6:31 | darken |  Citáty
Podstatou člověka je pravda. Pokud se člověk vzdá pravdy, vzdává se sám sebe. Není tu řeč o lhaní, nýbrž o jednání proti vlastnímu přesvědčení.
-Novalis-

Nevinný králíček

29. march 2008 at 6:29 | darken |  Čarodějnice
Já to nebyla, já jsem jen nevinnný malinký králíček hopsající po zelené louce. Ukusující tady travičku, tady travičku a tady ji vyflusne a tady nechá bobek.
Vím, že jsem poslední dobou blog zanedbávala, ale nějak mě vůbec nenapadá, co bych sem měla dát.
No, můžu Vám sdělit své plány na víkend.
Bude hezky, takže asi budeme uklízet. Pf...
V pondělí píšeme ze základu společenských věd, takže se asi budu učit poznávací procesy. Taky píšeme z fyziky z gravitačního pole. Tss... To je snad ještě horší. Většinou tam jsou čísla, která se musí násobít deseti na entou nebo mínus entou a s takovými extrémními čísly se mi špatně pracuje. Taky budem psát matematického klokánka. Místo výtvraky, ale jsem docela ráda, jelikož jsme měli dělat skupinovou práci a to je vždycky hrůza.
Taky se budu učit IVT, páč ve čtvrtek taky píšeme.
Chci konečně skouknout Vzorec pro vraždu. Mám to nahrané, takže stačí jenom zapnout televizi.
Taky chci napsat další kapitolu k povídce Honey life. A chci změnit lay.
Hm... a pic. Nic víc, nic míň. :) Hezký víkend.

Moje malá strast

29. march 2008 at 5:23 | darken |  Moje malé dobrodružství
Nějak jsem se opět pozastavila u povídky Moje malé dobrodružství, takže tady máte další kapitolu. To jste rádi, co? Tentokrát nic, co by ohrožovalo mravní výchovu mládeže, takže bez omzení.
Taková mírnější část, oddech... :-)

Citát k 28.2.08

28. march 2008 at 5:59 | darken |  Citáty
Chudý neznamená, že člověk nemá peníze. Chudý je spíš ten kdo nemá rodinu a přátelé. Ten, kdo je chudý a má rodinu i přátelé, ten je bohatší než milionář.
Neznámý autor

Citát k 27.3.08

27. march 2008 at 9:07 | darken |  Citáty
Kdo nemiluje stromy, ať netvrdí, že miluje člověka.
John Ruskin

Moje malé dobrodružství

27. march 2008 at 5:50 | darken |  Fikce - slash
Jistě jste si všimli jedné povídky charakterizované jako femslash. Původně to měla být jednorázovka, ale jelikož minimálně jednu čtenářku mít bude, rozhodla jsem se napsat pokračování. Jedná se o originální příběh ze součastnosti vyprávěný z pohledu hlavní hrdinky - Mirandy. Hlavní hrdinka není ani lesbička ani převtělený muž-gay, není nekrofilka ani zoofilka, prostě běžná mladá žena, která má ale pozoruhodnou smůlu.
Nejdříve - její sestra je lesba a to dost promiskuitního typu a Miranda za ni musí žehlit všechny její průšvihy už od puberty.
Má i mladšího bratra - v pubertálním věku sedmnácti let a ten bere život jako jednu velkou hru, v které je hlavní cíl užít si. A proto zkoumá, jak nejlépe si na světě užít.
Postava Mirandy samotné je slušná, hodná, poměrně tolerantní, ale byla by radši, kdyby se kolem ní vyskytovali jen podobní lidé jako je ona. Studuje vysokou školu a je to pilná studentka.
Má přítele, s kterým budou ještě problémy, a rozvedené rodiče, s kterými to také nemá zrovna lehké. Navíc jí ještě před první kapitolou zemře nevlastní otec - vlastní pro její sestru a bratra - s kterým vyrůstala od svých tří let.
Navzdory tomu, že hlavní postava je tedy klasický prototyp studentky vysoké školy, bude povídka obsahovat zmínky násilí (ale ne moc, jen v únosné míře) a budě tak trochu zvrhlá. V okolí se bude vyskytovat slash, femslash, zoofilie a možná se tam vyskytne i fluff (takže nebojte, zas TAK zvrhlé to nebude). xD Některé kapitoly tedy budou mít omezení, možná i 18+, ale tím si nejsem moc jistá, protože mi samotné ještě není 18, ale 15+ se vyskytne určitě.
Povídka je VE VÝROBĚ

Citát k 26.3.08

26. march 2008 at 6:00 | darken |  Citáty
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.
William Shakespeare
Teď ve škole bereme Shakespeara... Uch, na dnešek mám referát, no to zase bude... *zív*

Citát k 25.3.08

25. march 2008 at 5:57 | darken |  Citáty
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír.
Budha
Takže tenhle týden nějak nic moc nečekejte, maximálně přidám nějakou básničku. Pokud se nudíte, prolistujte si archív.
Nebo pro Vás mám jeden hlavolam:
Koukni se dolů
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Koukni se nahoru

Citát k 24.3.08

24. march 2008 at 6:03 | darken |  Citáty
Kdo ví jakou cenu má láska? Jenom ten, kdo miluje, a ten, koho nikdo nemiluje.
Thomas Mann

Moje malé dobrodružství

24. march 2008 at 6:02 | darken |  Moje malé dobrodružství
I popadla mě múza a prudce praštila mezi oči. A já napsala tuhle povídku. Je třeba říct, že je to z dnešní součastnosti s vymyšlenými postavami.
Měla bych i dodat, že je to femslash - v okolí, hlavní postavy se to moc netýká. Zatím je to jednorázovka, ale mohla by to být kapitolovka, nápadů na to mám víc než dost, jen jestli by to někdo četl. Mám z toho udělat kapitolovku?
Prosím, přečtěte si tuto moji experimentální povídku. Je to za á, můj první "opravdovější" femslash, moje první originální povídka, která by mohla být kapitolová, kdybyste chtěli a ještě je to jedna z mála více erotických věcí, které jsem napsala.
Takže komentujte. :-)
Zařazení: Originální, drama, femslash
Postavy: různé
Přístupnost: doporučuji 15+ - je tam zběžněji popisována sexuální scéna mezi dvěmi dívkami
Moje malé dobrodružství

Citát k 23.3.08

23. march 2008 at 7:00 | darken |  Citáty
Žena je lidské stvoření, které se obléká, žvatlá a svléká.
Voltaire
Poznámka pod čarou: xD