Without me

1. december 2007 at 5:14 | darken
Myslím, že se zrovna netajím tím, že Draco Malfoy je moje nejoblíbenější postava za á v Harrym Potterovi i za bé ve fanfikci. Takže logicky je můj oblíbený herec Tom Felton (Pche, nějakej Brad Pitt se může jít vycpat, přiznejte se všichni, kterým se líbí Brad Pitt!!! A slyšte: Brad Pitt je ubožák!!!)

Takže Draca soustu sladkých holčiček v růžovém a slízátkem v puse vnímá jako "toho zlýho". Díkybohu, mají aspoň částečně pravdu, podle mě je zlý - tak trochu. :-) Blond vlasy, šedé (někdo uvádí, že modré nebo šedomodré) oči... Mmm... A zloun s ironií jemu vlastní a sarkasmem... Vím, že, kdybych ho někdy náhodou potkala, asi by se mi to moc nelíbilo, ale takhle ho hrozně obbdivuji. Pro mě stělesňuje "dokonalost". No jo no, vím, že je to hrozně indolentní si to myslet, ale řekněte to mému mozku.
Kde sem to přestala... Takže a teď se trochu pokusím oprostit (stejně mi to vůbec nepůjde) od mého citově zabarveného názoru. Hm. Heh, fajn Draco je skvělej a Tom Felton taky, tak jsem to napsala a doufám, že ta moje část mozku, co ho platonicky obdivuje, má klid. (Ne, nemá, ale snad to přežiju - no, budu muset.)
Já osobně si Draca představuji trochu jinak než Toma, ale Tom je taky dost...hmmm... dobrý ke
koukání. :-) To tedy opravdu je, no uznejte, mrkněte na tu fotku tady nahoře a uznejte, že se na něj moc dobře dívá, tedy pokud zrovna nejste na tmavlasé španělské typy, což Tom tedy rozhodně není, i když ve skutečnocsti má světle hnědé vlasy (což mě pěkně štve, jako blonďákovi mu to sluší víc! xD)
Takže a teď zase chvilku racionálně. Draco Malfoy je ze zmijozelské koleje - syn svého otce, čistokrevný aristokrat se zvláštně skresleným pohledem na svět a přesvědčením o své vlastní nadřazenosti. (Kdo by mu to ale vyčítal, když je tak... DOST, zmklkni, ty pitomá části mozku!!! x))
No fajn, Draco ztrpčuje život Harrymu Potervi a jeho kamarádíčkům a většinou ho za to někdo pěkně ztrestá... Na světě prostě není spravdelnost.
Měl by být věčně upraven, až to hraničí s metrosexuálií, ale to je jen výmysl (i když pěkný) autorek fikce na Harryho Potter, které si Draca idealizují. Podle popisu JKR je špičatý, hubený a malý. (Což někdy není na škodu a myslím si, že z toho do sedmičky stihl vyrůst.) Jinak, co se dělo v sedmičce nevím, ještě jsem ji nečetla a plánuji to, až na originál, ale slyšela jsem, že mu Harry Potter zchránil život, což se mi moc nelíbí, ale budiž.
Draca Malfoye ve filmu hraje Tom Felton. Podle mě je to dobrý výběr, těžko by našli mezi lidmi někoho lepšího, ale Draca si přece jenom opravdu představuji trochu jinak. Tom je herec už od dětsví, myslím, že dělal nějaké reklamy a hrál v Pidilidech. Pak si zhrál i ve filmu Anna a král (musím si ten film nahrát, až ho budou zase dávat ;-)) no, a v Harrym Potterovi. Pak nějaké seriály (ani jeden jsem neviděla a neshlédla jsem ani ty reklamy) a divadelní hry. No, nebudu se tu rozepisovat na mílové oslavné ódy, ty si můžete přečíst kdekoliv. (jo, prý měří 185 cm, takže to nebude žádný mrňous :))
Uch, sice se v reklamě na Hornbach říká: Dodělehte to, než vás to dodělá, ale já končím, páč už mě bolej záda. :-)
Snad ještě jeden obrázek Draca, ať si taky zaslintáte (nezapomeňte si oddělat klávesnici) nebo aspoň pokocháte. :-) Pokud se Vám Tom Felton nebo Draco Malfoy nelíbí, budiž, Vaše věc. :-)
Tenhle obrázek mi přijde skoro hyperrealistický. Škoda jen, že je tak trochu "mázlý". :-(
PS.: Douám, že jste si pustili video. :-)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Krystian Krystian | Email | Web | 13. october 2011 at 5:36 | React

Souhlas

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement