Odhalení (4. kapitola)

4. november 2007 at 4:40 | Natrix |  Bradavická ekologico-psychologická kampaň
Odhalení


U jezera postávají dvě postavy. Chlapec a dívka.
"Fuj, to je ale smrad! Ani se nedivim, že taj ta oliheň zhebla. Ale teď k věci," přeruší trapné ticho dívka a švihem hůlky kolem nich vyčaruje zábranu proti zápachu.
"Harry, nevíš, co je s Ronem? Jaktože nebyl na tom pohřbu?"
"Fakt nevim, Herm. Jestli sis ještě nevšimla, tak já ňáko poslední dobou nic moc nevnímám," začervená se mladý kouzelník.
"Ale chová se nějak divně, všiml sis třeba, že se už skoro nemyje a nečistí si zuby?"
"Heh, ne," zrudne znovu, dřív než vůbec stačí získat zase normální barvu. I když o tom, jaká je jeho normální barva, by se dalo polemizovat.
"Ale já jo!" odsekne Hermiona, která začíná být netrpělivá.
"Víš co? Kašli na to, rači mi pověz jak si se rozešel s Ginny."
"Chm, to ti klidně povim," začne Harry vnímat, málem se navrátí do stavu bdělosti. "Mno, včera sem přišel do společenky a chci jít do holčičích ložnic, ale co to na tom schodišti nevidim. Polonahá Ginny se tam muchluje s Deanem Thomasem a svlíká mu trenky. Chvilku sem tam jen tak stál a přemejšlel, co říct. Pak sem si odkašlal, ale oni nic. Tak sem Ginny poklepal na rameno, což nebylo úbec lehký, když uvážíš, že se pořád pokoušela sundat z Deana ty trenky. Tak si mě teda nakonec všimla a rychle od něj odskočila. Nic neříkala, tak sem si řek, že bych asi měl něco říct. Vypadlo ze mě tohle: Tohle je konec, Ginny, že jo? A odešel sem."
Hermiona se zatváří soustrastně a položí Harrymu ruku na rameno: "To tě muselo hrozně vzít, ty můj chudáčku."
"Mno, ani ne. Vzhledem k tomu, že sem ji dycky bral spíš jako mladší sestru, to vona po mně vyjela, je to hrozná nymfomanka. Vlastně se mi dost ulevilo, že to skončilo."
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement