My cats

29. november 2007 at 6:06 | darken |  Fotky
Ztratil se mi můj kocourek. Ach jo, měla jsem ho vážně ráda, ale už se skoro měsíc neukázal, takže jsem se vzdala veškeré naděje, že se byl jen "toulat za kočkama".
Inspirovalo mě to dát dohromady story about My cats. (Taky mě trochu inspirovala Lorraine - doufám, že to navadí.)
Takže... jedém.

Angela
Tak... Angela je hrozně hodná kočka. Milá, mazlivá... Je stará asi tři a půl roku, ale pořád je hrozně malinká. :-) Není kastrovaná a to mě celkem štve, protože jí to ubližuje mít každý rok koťata... Ale podle mé matky je kastrace zbytečná... Loví myšky...

Pan Pacička
Pana Pacičku jsem měla hrozně ráda, no, ale teď se asi ztratil. :-( Byl to takový trochu parchant a přišel jenom, když chtěl, jinak bylo marné ho volat... Byl to takový zvláštní kocourek a všichni kromě mě mu říkali Hybrid, protože měl zvláštní stst a jedno oko orámované černě a druhé bíle. Zlatíčko moje.

Zlaťáček
Zlaťáček je syn Angely - je mu rok a půl. Má krásné zelené oči a je to takový hodně plachý kocour. Nedá se snadno chytit a nerad se mazlí. Taky loví myšky.


Modřenka & Sněženka
Modřenka a Sněženka jsou nádherná polodlouhosrstá dvojčátka. Mají blankytně modré oči a jsou skoro stejné. Opravdu lze těžce rozeznat, která je která. :-) Jsou jim asi dva měsíce a jedna půjde nejspíše brzy pryč. :-(
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lorraine Lorraine | Web | 29. november 2007 at 15:53 | React

To jsou nádherné kočičky, máš ještě nějaká zvířata?

2 darken darken | 29. november 2007 at 16:20 | React

Máme ještě pejska a brácha má rybičky. Jinak zvířatkovou historii máme dost pestrou, myslím, že budu mít co popisovat. A když dojde historie mojí rodinky, tak mám ještě babičky (jedna má hospodářství, takže...)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement